Balon Etkinliği

mmm

Üye
Tepki
1
Otomatik Balon Kırıp daha sonra patlatma vardı ama silmişim ve nasıl olduğunu unuttum anlatabilecek olan varmı

fybratva

Üye
Tepki
5
evet bende dün gördüm etkinlikden sonra from güncellenicek yazıyodu ama bulamıyorum

cekarakoc

Üye
Tepki
0
oto kırma videolarını silmiş sanırım kanalını bulamıyorum nerde bu adam :D

Raijin

Üye
Tepki
16
oto kırma videolarını silmiş sanırım kanalını bulamıyorum nerde bu adam :D
Trsro için bu kadar emek veripte karşılığını alamayan ve emeklerini hiçe sayıp orijinal isro içeriği çekti diye telif atan gamegami sağolsun YouTube kanalını kapattırdı teliften dolayı. Pvp server içeriği olsa kanalda telif atılabilir ama isro içeriğine telif atmak gerçekten saygısızlıktan başka bişey değil.

alanyali

Üye
Tepki
5
Trsro için bu kadar emek veripte karşılığını alamayan ve emeklerini hiçe sayıp orijinal isro içeriği çekti diye telif atan gamegami sağolsun YouTube kanalını kapattırdı teliften dolayı. Pvp server içeriği olsa kanalda telif atılabilir ama isro içeriğine telif atmak gerçekten saygısızlıktan başka bişey değil.
ama proxy reklamı alarak daha iyisini yaptın arkana yaslan ve batışlarını seyret :)

JokeGame

Yönetici
Yönetici
Tepki
3,270
Duygularıma tercümansın…

evren1990

Üye
Tepki
0
Dostum valla seni bekliyoruz diğerleri çalışmıyor level veya saniye değiştirince plugini görmüyor bot seninkinde görüyordu sanırım yanlış hatırlamıyorsam

hakankahya

Moderatör
Moderatör
Üye
Tepki
3,240
Merhebalar.
Oyundan uzaklaşıp artık farklı meslek ile meşgul olduğum için vakit bulamıyorum.
Forum üzerinde ki eklenti güncellenmiş olup denemesi yapılmıştır.
Eklenti arayüzünden ya da komut ile balon patlatma seviyesini seçebilirsiniz. TRSRO için listeye eklenmiştir.

Konu linki ; Tıkla Buraya

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar