3-5 Dk Içinde Oyundan Atıyor.

cest19o3

Üye
Tepki
5
hayırlı aksamlar ufak bir sorunum var işin içinden çıkamadım. Yardımına ihtiyacım var.

2 adet char normal internet ile bağlı.
2 char Proxy ile bağlı
2 char Vınn ile bağlı.

Sorun şu ıki gune kadar hıc bır sorun yoktu ıkı gundur normal internet ile girdiğim 2 char sürekli dc yiyor oyuna giriyorlar 2-3 dk içinde 2 side oyundan dusuyor ve tekrar gırıyor bu dongu bu sekılde devam dıyor. Ve garip olan normal internet ile baglandıgım 2 charda sorun yasıyorum. Proxy den desem o charlar tıkır tıkır oyunda kasıyor herhangı bır sorun bıle yok .Herhangi bir hata yok bişey yok phbot direk kapanıyor ve tekrar acılıyor phbot sürüm güncell 27.5.3

@JokeGame Desteğinizi rica ediyorum çözemedim 2 aydır kastıgım sıstem bu .

JokeGame

Yönetici
Yönetici
Tepki
2,532
hayırlı aksamlar ufak bir sorunum var işin içinden çıkamadım. Yardımına ihtiyacım var.

2 adet char normal internet ile bağlı.
2 char Proxy ile bağlı
2 char Vınn ile bağlı.

Sorun şu ıki gune kadar hıc bır sorun yoktu ıkı gundur normal internet ile girdiğim 2 char sürekli dc yiyor oyuna giriyorlar 2-3 dk içinde 2 side oyundan dusuyor ve tekrar gırıyor bu dongu bu sekılde devam dıyor. Ve garip olan normal internet ile baglandıgım 2 charda sorun yasıyorum. Proxy den desem o charlar tıkır tıkır oyunda kasıyor herhangı bır sorun bıle yok .Herhangi bir hata yok bişey yok phbot direk kapanıyor ve tekrar acılıyor phbot sürüm güncell 27.5.3

@JokeGame Desteğinizi rica ediyorum çözemedim 2 aydır kastıgım sıstem bu .
Hocam bu olayın phbotla bir ayarla düzelecek bir durumu olmadığı için yardımcı olamıyorum maalesef. Ana internette ilginç bir şekilde sorun oluyor sizde şuan internetle alakalı tamamen

• Konu Sahibi
  • Konu Sahibi
Konu Sahibi
C

cest19o3

Üye
Tepki
5
Hocam bu olayın phbotla bir ayarla düzelecek bir durumu olmadığı için yardımcı olamıyorum maalesef. Ana internette ilginç bir şekilde sorun oluyor sizde şuan internetle alakalı tamamen
Aynen hocam dedıgın gibi. Her yolu denedım inan ki proxy de olan hesaplarda hıc sorun yok . vın da hıc sorun yok ama normal ınterntte olan hesapta bu sorunu yasıyorrum. Dün aksam kablonet ı arayarak İP degıstırdım fakat yine düzelmedi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar