Konsa Eli̇xi̇r Koyma

carpediem

Üye
Tepki
10
Merhaba

tum stone leri konsıgmente koyup satabılıyorken elixirları aktıf edemıyorum . tezgahtan filitreler kısmından tum ayarları yapıyorum . tezgah envanter kısmından yaptıgımda elixirları tek tek bölüyor ve 1 tane koyuyor 20 li packi işaretlememe ragmen destek rica ederim.
iyi forumlar

JokeGame

Yönetici
Yönetici
Tepki
2,452
Merhaba

tum stone leri konsıgmente koyup satabılıyorken elixirları aktıf edemıyorum . tezgahtan filitreler kısmından tum ayarları yapıyorum . tezgah envanter kısmından yaptıgımda elixirları tek tek bölüyor ve 1 tane koyuyor 20 li packi işaretlememe ragmen destek rica ederim.
iyi forumlar
Elixir türleri var. Hepsini seçtiğine be doğru seçtiğine emin olmalısın. Hem envanterden üstüme alıp sap tıklayıp miktar ve fiyat hemde konudaki gibi filtreden ayar yapmalısın.

• Konu Sahibi
  • Konu Sahibi
Konu Sahibi
carpediem

carpediem

Üye
Tepki
10
Elixir türleri var. Hepsini seçtiğine be doğru seçtiğine emin olmalısın. Hem envanterden üstüme alıp sap tıklayıp miktar ve fiyat hemde konudaki gibi filtreden ayar yapmalısın.
HOCAM selam

1.ilk once tezgah sonra filitre kısmından 11 d elixirları işaretliyorum kos ne fıyatını ve mıkartını ayarlıyorum
burda konsa koymuyor.
2. tezgah sonra envanter diyip 20 lı pac den kons ve fiyat ayarı yapıyorum bu sefer de itemi bölmeye başlayı tek tek koyuyor

ph bottan anlayan bırıyım az cok fakat bu nedır . ben hiç bişey anlamadım
cevapladıgın için teşekkur ederim ıyı dersler :D kolay gelsın

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar