Phbot Jangan Cave B2 To B3 Scripti Hk.

gaiusthad

Üye
Tepki
4
Herkese iyi akşamlar,

Jangan Cave B2'den B3'e giderken yolda genellikle phbotta "lag algılandı" hatası alıp dc yiyorum. Bunu önlemek için b2 to b3 scriptini buldum fakat nasıl kullanacağımı anlamadım. Kasılma ayarlarından komut olarak yüklediğimde B3 girişinde çar boş boş geziniyor, slota gitmiyor. Yalnızca b2-den b3-e gidebilmek için nasıl bir yol izlemeliyim, şayet bir koşul var ise bunu paylaşır mısınız, şimdiden teşekkürler.

JokeGame

Yönetici
Yönetici
Tepki
2,438
Herkese iyi akşamlar,

Jangan Cave B2'den B3'e giderken yolda genellikle phbotta "lag algılandı" hatası alıp dc yiyorum. Bunu önlemek için b2 to b3 scriptini buldum fakat nasıl kullanacağımı anlamadım. Kasılma ayarlarından komut olarak yüklediğimde B3 girişinde çar boş boş geziniyor, slota gitmiyor. Yalnızca b2-den b3-e gidebilmek için nasıl bir yol izlemeliyim, şayet bir koşul var ise bunu paylaşır mısınız, şimdiden teşekkürler.
Selamlar. Bunun koşulu yok maalesef. Script cizmelisiniz. Script o yere kadar oldugu için boş boş dolaniyor. Script cizmeden bottan ( Managerden degil ) kasilma alanindan pozisyon al desenizde gelir. Lag algilandi sorunu oyun ve kullandiginiz internetle alakali.

• Konu Sahibi
  • Konu Sahibi
Konu Sahibi
G

gaiusthad

Üye
Tepki
4
script çizmeden gittiği için b2de genelde dc yiyorum. başta benden internetim de kaynaklı olduğunu düşündüm fakat aktif olarak 8li partim tık demeden kasıyor. kaldı ki b2de sürekli benzer odalarda dc diyor. anlaşılan elle script çizmekten başka çözüm yolu yok. yardımlarınız için teşekkürler.

cyborg31

Üye
Tepki
5
Herkese iyi akşamlar,

ÇİZİLMİŞ SSCRİTİNİ VARMI

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar