Script Çizme Derdine Son (Mob Slotları Için) Phbot

Agresive

Premium Üye
Premium Üye
Üye
Tepki
21
Beğeni butonunu kullanmayı unutmayın lütfen :)
5 Adımda script çizmeden istediğin kasılma alanına git.

Evet arkadaşlar. Ben uzun zamandır kullanıyorum fakat bilmeyen çok kişi varmış. Bilmeyenlerin çok işine yarayacak bilginize.

Bilgi paylaştıkça güzeldir...

1. Görselde olduğu gibi Phbot üzerinden "Kasılma Alanı" kısmına gelip, kullandığımız "Yeni Kasılma Alanı" kısmını sağ tıklayıp "Canavar Seçimi" kısmına geliyoruz.

1711452143311.png

2. Görselde olduğu gibi bir pencere açılıyor.

2. "3" = Hangi mob lvlini istiyorsak onu seçiyoruz veya size en yakın mobları seçebiliyorsunuz.
"4" = Seçtiğiniz moba ait tüm kordinatlar çıkıyor. (Bunlar genellikle spawn noktalarıdır.)

"5" = Kaydet diyip ekranı kapatıyoruz ve yeni kasılma alanımız hayırlı olsun.

1711452432938.png

DipNot : Eğer yakınızda bir alana gitmek istiyorsanız (slot kaydırma) . Biraz uğraştırıcı olsa da Poziyon alıp , aldığınız pozisyonun kordinatına göre Phbot üzerinden harita kısmından mavi daireyi görene kadar "Canavar Seçimi" kısmından kordinatları seçebiliriz.

Herkese iyi Forumlar.

Son düzenleme:

JokeGame

Yönetici
Yönetici
Tepki
2,438
5 Adımda script çizmeden istediğin kasılma alanına git.

Evet arkadaşlar. Ben uzun zamandır kullanıyorum fakat bilmeyen çok kişi varmış. Bilmeyenlerin çok işine yarayacak bilginize.

Bilgi paylaştıkça güzeldir...

1. Görselde olduğu gibi Phbot üzerinden "Kasılma Alanı" kısmına gelip, kullandığımız "Yeni Kasılma Alanı" kısmını sağ tıklayıp "Canavar Seçimi" kısmına geliyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 414

2. Görselde olduğu gibi bir pencere açılıyor.

2. "3" = Hangi mob lvlini istiyorsak onu seçiyoruz veya size en yakın mobları seçebiliyorsunuz.
"4" = Seçtiğiniz moba ait tüm kordinatlar çıkıyor. (Bunlar genellikle spawn noktalarıdır.)

"5" = Kaydet diyip ekranı kapatıyoruz ve yeni kasılma alanımız hayırlı olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 415

DipNot : Eğer yakınızda bir alana gitmek istiyorsanız (slot kaydırma) . Biraz uğraştırıcı olsa da Poziyon alıp , aldığınız pozisyonun kordinatına göre Phbot üzerinden harita kısmından mavi daireyi görene kadar "Canavar Seçimi" kısmından kordinatları seçebiliriz.

Herkese iyi Forumlar.
Eline emeğine sağlık süpersin. Katkından dolayı Premium Üye tagı verilmiştir.

• Konu Sahibi
  • Konu Sahibi
Konu Sahibi
Agresive

Agresive

Premium Üye
Premium Üye
Üye
Tepki
21
Güncelllllllllllll

• Konu Sahibi