Phbot Xpackettool Hk.

OIK

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar Herkese Merhaba,

DW-JG arası kervan çekmek için ışınlamada rahatlık için kod ile eklenti oluşturmaya çalışıyorum. Formda packettool diye bir eklenti buldum. Bu eklenti geçişler işlemler vb hepsinde oyunun kodlarını veriyor. Kodları alıyorum fakat kodları nasıl işleyeceğimi bilmiyorum. Bu konuyla ilgili çalışma yapan ya da bilgisi olan var mı?Screenshot_3.png

JokeGame

Yönetici
Yönetici
Tepki
2,443
Arkadaşlar Herkese Merhaba,

DW-JG arası kervan çekmek için ışınlamada rahatlık için kod ile eklenti oluşturmaya çalışıyorum. Formda packettool diye bir eklenti buldum. Bu eklenti geçişler işlemler vb hepsinde oyunun kodlarını veriyor. Kodları alıyorum fakat kodları nasıl işleyeceğimi bilmiyorum. Bu konuyla ilgili çalışma yapan ya da bilgisi olan var mı?Ekli dosyayı görüntüle 207
Bunun icin bu plugine gerek yok hocam. Script cizerken isimlanmadan isinlan teleportun adini kaydediyor zaten.

• Konu Sahibi
  • Konu Sahibi
Konu Sahibi
O

OIK

Üye
Tepki
2
Tek karekter ile çekmiyorum hocam. xcontrol ile takıyorum peşime öyle devam ediyorum. Priv server için. Daha önce bir dostum eklenti atmıştı. Kale savaşları için editlenmiş. x master komutuna göre ışınlanıyor vb. Chatten kısa kod ile guıldi takıyormuş peşine. Ondan yola çıkarak ben de bakayım bir dedim. Ekte bir örnek vardır.

Ekli dosyalar

• h11.png
    h11.png
    4.9 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

hakankahya

Moderatör
Moderatör
Üye
Tepki
2,477
Tek karekter ile çekmiyorum hocam. xcontrol ile takıyorum peşime öyle devam ediyorum. Priv server için. Daha önce bir dostum eklenti atmıştı. Kale savaşları için editlenmiş. x master komutuna göre ışınlanıyor vb. Chatten kısa kod ile guıldi takıyormuş peşine. Ondan yola çıkarak ben de bakayım bir dedim. Ekte bir örnek vardır.
Dostum senin gösterdiğin eklentiyi ben düzenlemiştim zamanında ama TRSRO için engellenince pek tercih eden yok diye kaldırdım heryerden. İşine yarayacaksa indirme linkini paylaşıyorum.

x1.png

• Beğen
Reactions: OIK
  • Konu Sahibi
  • Konu Sahibi
Konu Sahibi
O

OIK

Üye
Tepki
2
  • Konu Sahibi
  • Konu Sahibi
Konu Sahibi
O

OIK

Üye
Tepki
2
Dostum senin gösterdiğin eklentiyi ben düzenlemiştim zamanında ama TRSRO için engellenince pek tercih eden yok diye kaldırdım heryerden. İşine yarayacaksa indirme linkini paylaşıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 228
Hocam baya işimi gördü. Hatta "IŞINLAN" alanı tam aradığım özellik. Öyle kısa kod ile Jangan - Dw arası kervan cekerken kısa kod oluşturmak istiyorum. Açıkması bir yere kadar geldim fakat tıkandım. Konuya uzağım ama biraz yönlendirip fikir verebilir misin?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar