Silkroad Online Unique Spawn Noktaları

sroerdem06

Üye
Tepki
1
bunu hangı sılkroad ıcın paylaştınız bılmıyorum ama captaın ıvy isro trsro ve çoğu pvp sunucularında haran s toverın sagındakı yolun sagına atabılır ve ayrıca evıl den yukarıya 3 tane nokta koymussunuz ararat mountaın tarafına bırde anatolıan plateau nun yukarısında var buralarda daha once hıc yakalamadım benım bıldıgım asıa mıror ampithearther cleopatra evıl haran ve haranın sagındakı nokta olması lazım 6 noktaya atıyor dıye bılıyorum yanlısım varsa duzeltın ama genede elınıze saglık guzel paylasım

• Konu Sahibi
  • Konu Sahibi
Konu Sahibi
JokeGame

JokeGame

Yönetici
Yönetici
Tepki
2,528
bunu hangı sılkroad ıcın paylaştınız bılmıyorum ama captaın ıvy isro trsro ve çoğu pvp sunucularında haran s toverın sagındakı yolun sagına atabılır ve ayrıca evıl den yukarıya 3 tane nokta koymussunuz ararat mountaın tarafına bırde anatolıan plateau nun yukarısında var buralarda daha once hıc yakalamadım benım bıldıgım asıa mıror ampithearther cleopatra evıl haran ve haranın sagındakı nokta olması lazım 6 noktaya atıyor dıye bılıyorum yanlısım varsa duzeltın ama genede elınıze saglık guzel paylasım
Selamlar. Evet Harans towerin R harfinin karşısindaki yolada atabiliyor. Bu haritalar genel spawn noktalari. Araratın orada ivy kestigimi hatirlarim çok çok az ihtimalde olsa hepsini koymak istedim.

KocaeliSpor

Premium Üye
Premium Üye
Üye
Tepki
21
Teşekkürler vaktini ayırıp bilgi akışı sağladıgın içinn.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar