Ph Bot Kurulum Problemi̇

yorukbeyi

Üye
Tepki
1
Herkese Merhaba iyi oyunlar,

Phbot satın alımı ve redeem işlemini gerçekleştirdim. Kendi sitesindeki Download bölümünden setup'u indirdim fakat kurulumu yapamıyorum.
Yönetici olarak çalıştır diyip açtığımda kurulum için gerekli seçim ekranı (Stable, Testing, Manager, Minimap vs. yer aldığı bölüm) açılıyor fakat devamında yükleme başlamıyor.
Sebebi ne olabilir?

Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

JokeGame

Yönetici
Yönetici
Tepki
2,438
Herkese Merhaba iyi oyunlar,

Phbot satın alımı ve redeem işlemini gerçekleştirdim. Kendi sitesindeki Download bölümünden setup'u indirdim fakat kurulumu yapamıyorum.
Yönetici olarak çalıştır diyip açtığımda kurulum için gerekli seçim ekranı (Stable, Testing, Manager, Minimap vs. yer aldığı bölüm) açılıyor fakat devamında yükleme başlamıyor.
Sebebi ne olabilir?

Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Testing Manageri secmelisin hocam. Sonra inecektir. Tiklemeyi unutma

• Konu Sahibi
  • Konu Sahibi
Konu Sahibi
Y

yorukbeyi

Üye
Tepki
1
Öncelikle teşekkürler,
Seçili olmasına rağmen yükleme ilerlemiyor.
Install ' e tıkladıktan sonra setup otomatik olarak kapanıyor. Install barının üzerindeki kısmın dolması gerekiyor sanırım izlediğim videolara göre fakat yükleme gerçekleşmiyor.

Adsız2.png

JokeGame

Yönetici
Yönetici
Tepki
2,438
Öncelikle teşekkürler,
Seçili olmasına rağmen yükleme ilerlemiyor.
Install ' e tıkladıktan sonra setup otomatik olarak kapanıyor. Install barının üzerindeki kısmın dolması gerekiyor sanırım izlediğim videolara göre fakat yükleme gerçekleşmiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 323
Evet dolmasi gerekiyor. Disable windows script diyen tiki kaldirip denermisin tekrar ?

• Konu Sahibi
  • Konu Sahibi
Konu Sahibi
Y

yorukbeyi

Üye
Tepki
1
Maalesef hocam sorun aynen devam ediyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar