Phbot - Otomatik Forgetten World Yaptırma

mrfky27

Üye
Tepki
1
Bana yardımcı olacak kimse varmı bunu sorunsuz şeklde kuracak biri hakkını veririm ne isterse 5330347048

papur3434

Üye
Tepki
10
Merhaba hocam pluginler vs herşeyi buradan indirim kurulum yaptım FGW dolu olunca taşı 1 kere açıyor başkada denemiyor botu durduruyor benmi farklı birşey yapıyorum anlayamadım sizde sorun varmı ?

Konu Sahibi
hakankahya

hakankahya

Moderatör
Moderatör
Üye
Tepki
2,475
Merhaba hocam pluginler vs herşeyi buradan indirim kurulum yaptım FGW dolu olunca taşı 1 kere açıyor başkada denemiyor botu durduruyor benmi farklı birşey yapıyorum anlayamadım sizde sorun varmı ?
Aslında olması gereken bu. Eğer botu durdurmaz ise sonraki komutları denemeye çalışacaktır. İçeri girmeyi başarırsa eklenti botu başlatıyor. Bunu çözmenin bir yolu ise koşul oluşturabilirsiniz. Örneğin : Botta değil - şehir (hangisi ise) - parti üye sayısı : 8 ve ise bölümünden bekle (20000) - botu başlat yapılabilir. Bot durunca eğer taşı açmayı başaramaz ise 20 saniye sonra tekrar botu başlatacaktır ve tekrar deneyecektir , eğer bu bekle komutunu koymaz iseniz bekleme süresi olmadığı için taşı açınca içeri giremez çünkü tekrar botun başlamasına sebep olursunuz ve o taşa giriş yapamaz. Bu bekleme süresi arttırılabilir.

papur3434

Üye
Tepki
10
Aslında olması gereken bu. Eğer botu durdurmaz ise sonraki komutları denemeye çalışacaktır. İçeri girmeyi başarırsa eklenti botu başlatıyor. Bunu çözmenin bir yolu ise koşul oluşturabilirsiniz. Örneğin : Botta değil - şehir (hangisi ise) - parti üye sayısı : 8 ve ise bölümünden bekle (20000) - botu başlat yapılabilir. Bot durunca eğer taşı açmayı başaramaz ise 20 saniye sonra tekrar botu başlatacaktır ve tekrar deneyecektir , eğer bu bekle komutunu koymaz iseniz bekleme süresi olmadığı için taşı açınca içeri giremez çünkü tekrar botun başlamasına sebep olursunuz ve o taşa giriş yapamaz. Bu bekleme süresi arttırılabilir.
teşekkür ederim bilgi için bende koşuldan sürekli botu başlat yapıyorum ben plugin içinde direk sürekli deneme yapar diye düşündüğüm için yazdım size kurcalamak istememiştim.

Konu Sahibi
hakankahya

hakankahya

Moderatör
Moderatör
Üye
Tepki
2,475
teşekkür ederim bilgi için bende koşuldan sürekli botu başlat yapıyorum ben plugin içinde direk sürekli deneme yapar diye düşündüğüm için yazdım size kurcalamak istememiştim.
Onun için bir çalışmam var olumlu sonuçlanırsa buradan bilgi vereceğim.

JokeGame

Yönetici
Yönetici
Tepki
2,438
Böyle görüntüleri gördükçe mutlu oluyorum. Bir şey öğretmen ve paylaşmak büyük çaba ve mutluluk.

1697443193106.png

Konu Sahibi
hakankahya

hakankahya

Moderatör
Moderatör
Üye
Tepki
2,475
Eklenti Güncellenmiştir.
- Forgetten World girişinde taşı açamadığı zaman tekrar denemesi için döngü oluşturuldu. (Denenmedi.)
- Forgetten World taşı açıldıktan sonra giremediği zamanlar botu baştan başlatmaya ayarlanmıştır.
- Eğer taş açık ve görünür durumda ise içeri girmesi için düzenleme yapıldı.

Dostlar yapılan iyileştirmeler deneyseldir. Test serverde sorunsuz çalışıyor ancak taşı açmaya çalışmasında ki döngüyü deneyemiyorum. TRSRO'da bu olay var sadece :)
Herhangi bir hata olması durumunda bana bildirin.

papur3434

Üye
Tepki
10
Eklenti Güncellenmiştir.
- Forgetten World girişinde taşı açamadığı zaman tekrar denemesi için döngü oluşturuldu. (Denenmedi.)
- Forgetten World taşı açıldıktan sonra giremediği zamanlar botu baştan başlatmaya ayarlanmıştır.
- Eğer taş açık ve görünür durumda ise içeri girmesi için düzenleme yapıldı.

Dostlar yapılan iyileştirmeler deneyseldir. Test serverde sorunsuz çalışıyor ancak taşı açmaya çalışmasında ki döngüyü deneyemiyorum. TRSRO'da bu olay var sadece :)
Herhangi bir hata olması durumunda bana bildirin.
kral TR_ScriptCommands linkinde bir problem olabilir bi bak istersen

Europos

Üye
Tepki
3
Arkadaşlar doğru söylüyor bır kez denedıkten sonra tekrar deneme yapmıyor görseldekı gıbı aynısını yaptım @hakankahya

iNemesis

Üye
Tepki
48
Maalesef yaptığım testler sonucu negatif hocam :) Asıl problem beklenti pluginin içeri girdikten sonra stop - start yapması diğer bütün problemler koşul ile çözülebilir.

Konu Sahibi
hakankahya

hakankahya

Moderatör
Moderatör
Üye
Tepki
2,475
Dostlar eklentinin bazı kodlarında değişiklikler yaptım güncel sürümün linkini paylaşacağım, onay gelince linkleri ekleyeceğim. Geçici durum için kusura bakmayın.

sefaks

Üye
Tepki
3
deneyelim bakalım

"edit: beğen ve yorum sonrası gizli alan açılmadı. :)

Son düzenleme:

doyce_

Üye
Tepki
4
İşimize yarar tüm özelliklerin bota otomatik olarak yaptırılabildiğini görmek açıkçası çok keyifli. Tebrik ederim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar